Obrazek nagłówka

Od 12 lat, Zamojskie Centrum Wolontariatu, przy wsparciu Prezydenta Miasta Zamość organizowało 5 grudnia uroczystą Galę Wolontariatu. 

W tym roku, ze względu na obostrzenia sanitarne, tradycyjna gala, w której zwykle uczestniczyło ponad 200 osób, odbyć się nie może. Święto wolontariuszy uczcimy więc inaczej: będzie to akcja banerowa, pod hasłem „Podziękuj wolontariuszom”.

5 grudnia, na Rynku Wielkim zostanie ustawiony stelaż z czterema planszami: na dwóch będą zdjęcia z akcji wolontarystycznych, a na pozostałych –  zdjęcia z  gal pokazujące, jak do tej pory dziękowaliśmy ochotnikom. Na tych planszach  znajdzie się też wolne miejsce na życzenia i podziękowania dla wolontariuszy, które mieszkańcy miasta będą mogli napisać przygotowanymi  markerami.

Ta reklamująca zamojski wolontariat konstrukcja, będzie eksponowana do 28 grudnia. Poza akcją na Rynku Wielkim, zorganizowaliśmy jeszcze „akcję balkonową”. Banery promujące wolontariat zostaną rozwieszone w różnych częściach naszego miasta.

            To przedsięwzięcie Zamojskiego Centrum Wolontariatu zostanie oficjalnie ogłoszone – w obecności zaproszonych wolontariuszy – dnia 6 grudnia, o godzinie 15.00, podczas otwarcia lodowiska.

Akcja jest sfinansowana ze środków „Korpusu Solidarności – Programu Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Długoterminowego na lata 2018 – 2030”.
Archiwa


Kategorie